x
yukari cik

CAN BOĞAZADAN ÇIKAR

CAN BOĞAZADAN ÇIKAR
CAN BOĞAZADAN ÇIKAR
 

KAN GRUBUNUZA GÖRE BESLENMENİN ÖNEMİ.. 

Beslenme şeklimiz hasta ediyor 

Bir klinikte yapılan ankette “İnsan niçin hasta olur?” sorusuna; insanların yüzde yetmiş üçü “Allah sevdiğine hastalık verir!” şıkkını işaretlemiştir. Birçok insan hastalığı kaderimizin ya da genetik yapımızın kalıtsal bir sonucu olarak kabul eder. Bu nedenle beslenme şeklimizin bizi hasta edebileceğini aklımıza getirmeyiz! 

Motorların farklı yakıtla çalıştığı gibi… 

Hastalıklarımızın büyük bir kısmının yediklerimiz ve içtiklerimizden kaynaklandığı bilimsel anlamda da ispat edilmiştir. Kişilerin mizaçlarına uygun beslenmemesi, hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Yapılan bilimsel çalışmalarda, farklı motorlarda farklı yakıtlar kullanıldığı gibi; insanların da birbirinden farklı mizaç ve yapılara sahip olduğu, alınan gıdayı hazmettirecek enzimin her bünyede aynı güçte ifraz edilmediği belirlenmiştir. 

Kan grubunuza göre beslenin 

Bugün tüm dünyada, bu yeni bilgiler ışığında yeni bir beslenme tarzı önerilmekte; kişilerin, kan gruplarına (mizaçlarına) uygun beslenmeleri halinde şişmanlık ve hastalık probleminden kurtulacakları savunulmaktadır. Geleneksel tıp daha da ileri giderek her insanın kendine özgü sindirim sistemi ve enzimleri olduğu bilgisinden hareketle, kişiye özel beslenme programları önermektedir. 

Bilinçli beslenip sağlıklı yaşayın 

Kendi bünyenize göre bilinçli beslenmenin yol ve yöntemlerini öğrenerek sağlıklı yaşayın …

Sayfa Sayısı 304
Yayın Evi HAYAT YAYINLARI
Yayın Tarihi 2011
Yazar MEHMET ALİ BULUT
Facebook Yorumları


Site içi arama
Hekimzade Doğal Ürünler | Copyright © 2010 - 2016 | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.