DECCAL TABAKTA

DECCAL TABAKTA
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Derneği Genel Başkanı Kemal Özer’in kaleme aldığı Deccal Tabakta olay yaratacak bir kitap. 
Gıdalarımız üzerinde oynanan kirli oyunu ve bu oyunun soğukkanlı deccalî oyuncularını deşifre ediyor. İnsanlığın en ivedi ve hayati meselesi olan gıda emperyalizmini, Allah’ın yarattığı tertemiz gıdalarımızın nasıl kirletildiğini mercek altına alıyor. Umudu da hiçbir zaman elden bırakmayarak okuyucuya ‘ gerçek kurtuluş’ reçeteleri veriyor. 
Günümüzde seytanın rolünü, gıdayı silah olarak kullanan dev tröstler üstleniyor. Cennet için yaratılmıs ruh ve bedenimize müdahale etmek, fıtratımızla, genlerimizle oynamak istiyorlar. Amaçları, minicik bebekleri, insan denen o güzel halifeyi ‘organizma’dan ‘mekanizma’ya dönüstürmek. Onlar acımasız, para da çok umurlarında degil. Sahip olmak, her seye sahip olmak, kıyametten sonra da yasamak arzusundalar. Yaratılısın sırrına vakıf olamadıkları için, yasam kaynagı tohumları ele geçirmek ve kirletmek istiyorlar. 
Rockefeller, Rothschild, Monsanto, Cargill, IMF, Dünya Ticaret Örgütü, CFR, Bush ya da Obama fark etmiyor. Hepsi ‘organik’ olarak birbirine baglı. ‘Dünyanın kurtulusu’ olarak sundukları ise hibrit, transgenik, ebter ve genetigiyle oynanmıs tekno-gıdalar. Kadınları kısırlaştıran, çocukları hasta eden, çiftçileri köleleştiren, doğayı mahveden kirli, ucube, haram gıdalar… “Bu şeytani gıdaları yemektense serei bir şekilde ölmeyi tercih ederim” diyorsanız bu kitabı okuyun. Çünkü Deccal Tabakta sizi vicdanınızla bas basa bırakıyor. 

Bundan yıllar önce bir fideden onlarca ürün veren sebzeler yetiştirmek üzerine çalışıyorduk. İsrail’den aldığımız tohumlar sayesinde o sene pek verimli geçiyordu. Ancak aynı tohumu bir sene sonra tekrar almamız gerekiyordu… Sonra bunlarda hormon olduğunu öğrendik. Daha sonra her şeyde hormon olduğunu öğrendik. Metabolizmamız öyle bir hale geldi ki, hormonsuz bir gıda ürünü yediğimizde fenalaşmaya başladık. Sonra organik gıdanın daha sağlıklı olduğunu söylediler. Birden gerçekten bunun doğru olduğunu, eskiden ne kadar lezzetli besinler yediğimizi hatırladık. Çok yakın bir zamanda da kısaca GDO denen, Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar’ın zararını öğrendik ve bunun için yapılması gereken uluslararası birtakım hareketlerin olduğunu fark ettik. Ancak tıpkı nükleer santraller gibi, Kyoto sözleşmesi gibi bunu imzalamaya yanaşmayan ülkeler vardı. Peki neden? 
Kemal Özer, Deccal Tabakta isimli GDO araştırması kitabında hangi ülkelerin, ekonomik ve siyasi birtakım sebeplerle GDO’ya farklı bakışlarını ve uluslararası platformda sağlığa etkisini inceliyor. Belki de Adem ve Havva’dan beri, yediklerimiz ilk defa bu kadar gündem maddesi oldu diyeceksiniz. 
 
Sayfa Sayısı 296
Yayın Evi HAYYKİTAP
Yayın Tarihi 2011
Yazar Kemal Özer

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • 19,00TL
  • Vergiler Hariç: 19,00TL

Etiketler: DECCAL TABAKTA, kemal özer, kitap

Loading...
Loading...