Yaradanın Hazineleri ve İnsan

Yazar İstanbul 26/09/2017 0 Yorumlar Muammer Yıldız Yazıları,
“İnsanoğlu acelecidir” der yaradan!. Oysa insan sabır gösterip hırs etmese ne iyi olurdu! çünkü bu evrenin-kainatın yaratıcısı “hazinelerim asla bitmez hazinelerim doludur” dediyse de insan yetinmedi, ihtiraslarına yenildi ve daha çoğu, çok daha az emek ile istedi!

Temizlik malzemeleri artık temizlemiyor, şampuanlar sentetik kokularla kiri örtmeye çalışıyor, kansorejen içermeyen neredeyse ürün kalmadı.Diş macunları temizlemiyor farklı amaç ve hinliklerle tüm gıdalarda koruyucular, koku veren, tad arttıran, bağımlılık yapan, kanser yapan maddelerden faydalı madde kullanımına sıra gelmiyor …

“Temizlik maddeleri temiz değil, gıda gıda değil ilaçlar şifa değil, tuz mu koktu”.Bal için tabiatta yeterli çiçek var, cilt kremi için yeterli bal mumu var şampuan ve sabunlar için yeterli zeytinyağı her çeşit bitkisel yağ var, gıda için her mevsim yeteri kadar sebze meyve ihtiyacımıza göre var…

“Dünya kaynakları bitiyor” diye feryat koparanlar yalancıların ta kendileri! Sömürgeci güçler Afrikayı bitirdi. Ortadoğu ve dünyayı yiyip doymayanlar hala iş başında!Tarihten bugüne kadar sömürge düzeni kuranlar petrol doğal gaz,kömür,yer altı,yer üstü kaynakları derken!petrol bitse Allah doğal gazı veriyor,o bitse suyun enerji kaynağı olduğu bulunuyor,ve en son en büyük enerji kaynağının güneş enerjisi olduğu tesbit ediliyor, ve güneş enerjisi tekelleştirilemeyeceği için olmalı ki kavga dövüş diğer enerji kaynakları üzerinden hala devam etmekte… meğer bu kadar savaşa ve kavgaya gerek yokmuş !desekte gözünü hırs bürümüş insan oğlu hala öyle düşünmüyor. 

Sonuç olarak üretici için de, tüketici için de doğaya zarar vermeden dünya kaynakları Allah’ın hazineleri rahmeti ile hala dolu ve herkese yetecek kadar var. Hekimzade firması olarak ticari kaygılardan uzak,! insanların ihtiyaçlarını karşılamak için şampuanların, cilt kremlerinin, gıdanın ve ilacın hala tamamen doğal temiz Fıtri ve şifa vesilesi olabileceğini gördük ispat ettik!ve sizlere de sunduk! tuz henüz kokmadı yeterki kanaat edelim, insanı sevelim doğaya saygılı olalım.

Sağlık güzellik afiyet ve mutlu bir yaşam dileği ile…
Dr. Muammer Yıldız
Hekimzade Yön. Kur. Başk.

Yorumu Yanıtla

Loading...
Loading...