Hardal bitkisi cinsel arzuyu arttırarak mutluluk getiriyor

Yazar İstanbul 26/09/2017 0 Yorumlar Cinsel Sağlık,

Geleneksel tıpta ve modern tıpta yaygın olarak kullanılan hardal bitkisi cinsel gücü arttırarak mutluluk veriyor. Mide hastalıklarında yaygın olarak kullanılan bu bitki bir çok hastalığa karşıda kalkan oluyor. 

Sinirleri kuvvetlendiren hardal bitkisi cinsel bezlerin işleyişini hızlandırarak mutluluk veriyor. Terletici özelliğiyle de birçok hastalığa karşı etkili koruma sağlıyor.

Her türlü hastalığın şifası doğada gizli. Sarı çiçekli hardal bitkisi de birçok derde deva oluyor. Bu bitki cinsel arzuyu artırarak bu konuda sıkıntı yaşayanlara mutluluk getiriyor. Aynı zamanda sinirleri kuvvetlendiriyor. Ancak midesi hassas olanlar, karaciğer, damar sertliği ve tansiyonu bulunanların kullanmaması isteniyor. Hardalın sağlığa diğer faydaları ise şöyle sıralanıyor:Terletici özelliği vardır. Bu özelliği ile ateşli hastalıklarda, soğuk algınlığında, grip ve bronşitte etkili olur.Midenin dostu bir üründür. Hazımsızlığı kolaylaştırır mideyi rahatlatır, bağırsak hareketini düzenleyerek kabızlığı giderir.DOĞAL AĞRI KESİCİ HARDAL

 Romatizmal hastalıkları iyileştirerek ağrıların giderilmesini sağlar. Antioksidan madde içerdiği için iltihaplı hastalıklara da iyi gelir. Özellikle eklem iltihapları için faydalıdır. Kan dolaşımına etki ederek dolaşımı düzene sokar. Hardal kaynar suda lapa haline getirilerek ağrılı veya yanık olan yere konursa iyileştirir. Sinir sistemine de etki eder ve sinirleri gevşeterek kişinin rahatlamasını sağlar. Hardaldan yapılan yakı göğse uygulanırsa astım nöbetinin çabuk geçmesini sağlar. Balgam sökürür. Gastrit hastalığına da iyi gelir. Ancak bir hekime sorulmadan kullanılmaması gerekmektedir.


Yorumu Yanıtla

Loading...
Loading...