Hafta içi saat 16:00 ve Cumartesi günleri saat 11:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, daha sonra verilen siparişler bir sonraki iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat adresinin çıkış birimimize(Hatay) olan uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden ulaşılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Hekimzade garantisi ile size teslim edilecektir. Kargonun içerisinde ne olduğunu kargo görevlisi bilmez.

hekimzade.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise kişinin isteğine göre ister siparişi iptal edilip iadesi yapılır, isterse stoklara girene kadar beklenir.
Loading...
Loading...