Ortaklık Programı

Hekimzade ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Oluşturacağınız takip kodunu kendi web sitenizde, sosyal ağ hesaplarınızda ya da her hangi bir yerde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız takip kodu ile gelen müşteriler Hekimzade sitesinde bulunan ürünleri satın aldığında, komisyon oranına göre sizde gelir elde edersiniz.

Daha fazla bilgi için, Ortaklık Programı Kullanımı & Koşullarına bakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Uzman bir ekip desteğiyle hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için sağlıklı bir yaşam oluşturup korurken aynı zamanda bu güzel misyondan para kazanmayı amaçlayan bir sistemdir. İnsan sağlığını koruyabilmenin en iyi yöntemi; kişiye özgü tıptır. Bunun üç temel faktörü; kişiye özgü beslenme, kişiye özgü yaşam biçimi ve kişiye özgü tedavidir. Ortaklık Sistemi bu üç temel faktör doğrultusunda ilerleyerek sağlıklı bir yaşam sunmayı amaçlar.
Yaşamın en önemli unsuru olan sağlığa hizmet ederken para kazanmak, sizler için başlı başına bir motivasyon kaynağı olacaktır.
Faydasını bildiğiniz, gördüğünüz ve eğitimini aldığınız bu ürünler, size ait referans koduyla kayıt olan diğer üyelerin satış işlemlerinde de size para kazandırmaya devam edecek.
Ürünlerimiz ve Sağlıklı Yaşam Kulübümüz hakkında; internet sitemiz, sosyal ağlar (facebook, whatsapp, instagram, vs.) ve size özel sağlık kulüp başkanınızın bulunduğu gruba üye olarak bilgi alabilirsiniz.
Tavsiye ettiğiniz bu ürünlerin sizlere sağladığı maddi kazanımları kullanıcı adı ve şifrenizle ortaklık panelinden girerek kolaylıkla görebilir ve takip edebilirsiniz.

Diğer ortaklık sistemiyle benzerlik gösterse de, Hekimzade Ortaklık Sistemi, çok daha etkili, güvenilir ve bilimsel farkındalığa uygun olarak tasarlandı.

Sistemimiz, hekimler, eczacılar, sağlık personelleri ve “onlara bağlı çalışan sağlık elçileri”nden oluşturulan profesyonel bir kadroya teslim edildi.

“Satış ve Pazarlama Profesyonelleri” yerine “Sağlık Profesyonelleri ”ne emanet edilmiş olmasından sistemimizin “İnsan Sağlığı” odaklı olduğu açıkça anlaşılmaktadır.

Ürünlerimizden faydalanmak isteyen insanlar; güvenilir, konusunda uzman ve bu işi öncelikle insan sağlığı esasıyla yapan emin ellere teslim etmiş olacaklardır.

 

 

Loading...
Loading...