GSEWORK GÖNÜLLÜ SAĞLIK ELÇİLERİ

SIK SORULAN SORULAR

Hekimzade Network sistemine ÜCRETSİZ kayıt olabilirsiniz.

Ücretsiz kayıt olan tüm üyeler Temsilci Adayı olarak kabul edilirler. Temsilci Adayları başkalarına Referans olamazlar ve Network kuramazlar. Sistemdeki tüm ürünleri Katalg Fiyatı üzerinden %5 indirimli alma hakkı elde ederler.

Bir aylık kampanya süresi boyunca toplamda 500 TL ve üzeri kişisel ciro yapmış olan Temsilci Adayı sistem tarafından Temsilci Kabl edilir ve artık başkalarına referasn olma hakkını elde ederken alacakları statüye göre %12 ile %23 arası temsilci indirimi hakkı elde ederler.
Sol Menüde bulunan SANAL MAĞAZA butonuna tıklayarak sanal mağazaya giriş yapabilirsiniz. Sanal Mağazadaki ürünleri Sepetinize ekledikten sonra yönergeleri takip ederek ödeme sayfasına kadar geliniz. Ödeme yönteminizi seçerek siparişi tamamlayınız.

Sponsorunuzdan veya Destek Personellerimizden yardım talebinde bulunabilir veya randevu alarak şirketimize eğitime gelebilirsiniz.
Hekimzade Network Sistemi Etik Kuralları gereği sponsor değişikliği yapamazsınız. Ancak Üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
Hatırlatma: Üyelik iptali yapılan bir kişi iptal tarihinden sonra en erken 12 ay sonra yeniden üye olabilir.